Pingpongové stoly

Stolní tenis je oblíbená zábava, při které navíc děláme něco pro svoji kondici a zdraví. Nabízíme vám pingpongové stoly dovnitř i pro venkovní použití. Pingpongový stůl se dá snadno složit\, takže oceníte, že šetří prostor. Vyberte si kvalitní stůl na stolní tenis podle vašich požadavků. Chcete hrát doma s rodinou? Potřebujete odolný stůl do kempů? Máme dokonce i stoly, splňující kritéria pro nadnárodní soutěže. Prohlédněte si nabídku, u nás si vybere každý.


Probíhá načítání komponenty
Stůl na stolní tenis Sponeta S1-13i modrý

Stůl na stolní tenis Sponeta S1-13i modr...

4 340 Kč
3 587 Kč bez DPH
Ks
Stůl na stolní tenis Sponeta S1-13i - modrý stůl s pojezdem určen...
Stůl na stolní tenis Sponeta S1-12i - zelený

Stůl na stolní tenis Sponeta S1-12i - ze...

4 340 Kč
3 587 Kč bez DPH
Ks
Stůl na stolní tenis Sponeta S1-12i - zelený stůl s pojezdem urče...
Sponeta S1-13e stůl na stolní tenis
- 12 %

Sponeta S1-13e stůl na stolní tenis

od 7 999 Kč
6 611 Kč bez DPH
Sponeta S1-13e stůl na stolní tenis venkovní stůl rozměry stolu 274 x ...

Co je důležité, když vybíráme pinpongový stůl? Kvalitní hrací deska a konstrukce. U nás jsou k dostání levnější stoly pro domácí hru i stoly ve velmi kvalitním provedení. Určitě oceníte pojezd\, díky kterému se při přesunování nenadřete. Aby byl stůl stabilní, kolečka se dobrzďují. Významným kritériem při výběru pingpongového stolu je možnost složení. Když zrovna nemáte protihráče, zvednete jednu desku a můžete trénovat sami. Pro tento sport jsou nezbytné kvalitní pingpongové pálky.

Na venkovní použití u nás naleznete pinpongové stoly s odolnou hrací deskou i rámovou konstrukcí. Na stůl může působit slunce, déšť i vítr. Stoly není nutné skládat dovnitř, zůstávají venku i v zimě. Vaše přátele zabaví také stolní fotbálek nebo je pozvěte na vlastní kulečník