Pingpongové stoly

Stolní tenis je oblíbená zábava, při které navíc děláme něco pro svoji kondici a zdraví. Nabízíme vám pingpongové stoly dovnitř i pro venkovní použití. Pingpongový stůl se dá snadno složit\, takže oceníte, že šetří prostor. Vyberte si kvalitní stůl na stolní tenis podle vašich požadavků. Chcete hrát doma s rodinou? Potřebujete odolný stůl do kempů? Máme dokonce i stoly, splňující kritéria pro nadnárodní soutěže. Prohlédněte si nabídku, u nás si vybere každý.


Probíhá načítání komponenty
Stůl na stolní tenis SEDCO SUPERSPORT MODRÝ
Novinka

Stůl na stolní tenis SEDCO SUPERSPORT MO...

4 499 Kč
3 718 Kč bez DPH
Ks
Stůl na stolní tenis SEDCO SUPERSPORT MODRÝ rozměry: 274x152,5x76 cm pro...
Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S3-46i

Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta ...

5 499 Kč
4 545 Kč bez DPH
Ks
Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S3-46i Pingpongový stůl určený pro trén...
Stůl na stolní tenis SEDCO SUPERSPORT OUTDOOR venkovní
Novinka

Stůl na stolní tenis SEDCO SUPERSPORT OU...

6 969 Kč
5 760 Kč bez DPH
Ks
Stůl na stolní tenis SEDCO SUPERSPORT OUTDOOR venkovní Výrobce: Sedco Rozměry...

Co je důležité, když vybíráme pinpongový stůl? Kvalitní hrací deska a konstrukce. U nás jsou k dostání levnější stoly pro domácí hru i stoly ve velmi kvalitním provedení. Určitě oceníte pojezd\, díky kterému se při přesunování nenadřete. Aby byl stůl stabilní, kolečka se dobrzďují. Významným kritériem při výběru pingpongového stolu je možnost složení. Když zrovna nemáte protihráče, zvednete jednu desku a můžete trénovat sami. Pro tento sport jsou nezbytné kvalitní pingpongové pálky.

Na venkovní použití u nás naleznete pinpongové stoly s odolnou hrací deskou i rámovou konstrukcí. Na stůl může působit slunce, déšť i vítr. Stoly není nutné skládat dovnitř, zůstávají venku i v zimě. Vaše přátele zabaví také stolní fotbálek nebo je pozvěte na vlastní kulečník